yükleniyor...

Projeniz mi var?

Hayalinizdeki yapılar için bizimle iletişime geçin.

TAAHHÜT BİLGİ FORMU

KURYAP

Biz hayata duvarlar örmedik, kapılar açtık...

KURYAP İnşaat ile Konforlu Yarınlara

1988 yılından bu yana inşaat sektörünün dinamiklerini belirleyen öncü firmalar arasında yer alan KURYAP İnşaat sahip olduğu vizyonu ve temelleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. İzmir inşaat sektörüne öncülük eden firmanın ileri görüşlü projeleri beğeni topluyor. Firmamız farklı sektörlerde başarı ile tamamladığı projelerde İzmir ve Çeşme inşaat sektörünün nabzını tuttuğunu gösteriyor. Eğitim, endüstri, konaklama ve ticari amaçlarla pek çok projeyi başarılı bir şekilde bitiren firmamız gelişen İzmir ile birlikte büyüyor.

İzmir inşaat Sektörünün Yükselen Yıldızı

KURYAP İnşaat’ın İzmir inşaat projeleri arasında İzmir Ekonomi Üniversitesi - Yabancı Diller Yüksek Okulu, İzmir Bilim ve Teknoloji A.Ş - Bilim ve Teknoloji Parkı, Bornova Residence, Condominium Mavişehir, Alaçatı Taş Evler gibi birbirinden farklı ve başarılı projeler yer alıyor. KURYAP İnşaat; eğitim yapıları, endüstriyel tesisler, konutlar, villalar, hotel ve residence projeleri ile İzmir ve Çeşme inşaat sektörüne yön veren, modern projeleri ile hizmet ve memnuniyet seviyesini üst düzeye taşıyor. Firmamız çalışma alanlarında sağladığı kaliteli ve güvenilir çalışma ortamıyla da olması gerekenden fazlası ile çalışanlarına ve kurumsal yapısına değer katıyor. Kalite yönetimi ISO 9001 ve İş Sağlığı ve Güvenliği OHSAS 18001 belgelerine sahip firmanın tüm projelerinde iş güvenliği en üst seviyede tutuluyor. Teknoloji, vizyon, misyon, güvenlik ve memnuniyet odakları ile her açıdan tatmin edici işlere imza atmanın önemine inanan firmamız bu inancını sayısız başarılı proje ile destekliyor.

Fikirlerden Yapılara Uzanan Yolculuk

KURYAP İnşaat ürettiği her fikrin güvenilir, modern ve sürdürülebilir olmasını hedefliyor. Bu düşünce yapısı üzerine kurulan her projenin başarısına inanan firmamız hem doğaya hem de insana saygılı yapılar üretmek için çalışıyor. İnsan ve doğanın birbirinden ayrılmayacak bir bütünü oluşturan iki vazgeçilmez parça olduğunun bilinci ile üreten ve geliştiren firmamız bu alanda kendini her geçen gün geliştiriyor. KURYAP İnşaat kurduğu partnerlikler ve çözüm ortaklıklarında da kendi vizyonunun izlerinin olmasını özen gösteriyor. İdeallerine aykırı projelerde ve partnerliklerde yer almayarak vizyonu için güçlü bir duruş sergileyen firmamız ağırlıklı olarak Çeşme ve İzmir inşaat projelerinde yer alıyor ve çok yönlü düşünce yapısı ile öne çıkıyor. Bölgesel büyümenin etkileri ile hizmet ve odak alanını genişleten KURYAP İnşaat farklı coğrafyalarda başarılı işler yapmak için partnerliklerini arttırıyor.

İŞTİRAKLERİMİZ

BİLGİLENDİRME

Türk Telekom dan kaynaklanan genel arızadan dolayı 18.05.2023 tarihine kadar santral hatlarımıza ulaşım olamayacaktır.

Bize 05337213811 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla...